🎨Для чого потрібна арт терапія?

Арт-терапія – це форма психотерапії, в якій використовуються різні види мистецтва для вираження емоцій, самовиразу та взаємодії з терапевтом. Такий вид терапії допомагає людям з різними психологічними проблемами або розладами, в тому числі ПТСР, знайти внутрішню гармонію та поліпшити психологічний стан.
На жаль, часто арт-терапію знецінюють, але ми впевнені, що вона, в комплексі з психотерапевтичними групами та іншими заходами центру, допомагає нашим пацієнтам!
📎Арт терапія допомагає в розкритті і вираженні емоцій, які можуть бути складними або навіть недоступними для словесного висловлення. Це може бути особливо корисно для тих, хто має проблеми зі спілкуванням, а також для тих, хто страждає на тривогу, депресію, посттравматично-стресовий розлад чи на інші психологічні стани. Заняття з арт- терапії сприяє покращенню самосвідомості, заспокоєнню, вираженню та обробці емоцій, а також розвитку творчих навичок.
У процесі арт-терапії, пацієнти можуть використовувати різні матеріали та техніки мистецтва для створення робіт, які відображають їхні почуття, думки і досвід.
👥Терапевт відіграє роль підтримки, допомагаючи аналізувати та розуміти творчі роботи, а також допомагаючи знаходити способи виходу зі складних ситуацій.
❗️Важливо зазначити, що арт-терапія не вимагає від клієнтів великого досвіду в мистецтві.
Головна мета полягає в самовиразі та вивченню внутрішнього світу за допомогою творчості.
Громадська організація «Повернись до мирного життя» разом з Київський міський кризовий центр “Соціотерапія” щосуботи проводить арт терапію для клієнтів організацій🙌🏼
ГО «Повернись до мирного життя» під одним дахом з Київський міський кризовий центр “Соціотерапія” працюють з цивільними українцями та демобілізованими ветеранами над подоланням психологічних наслідків війни, та в тому числі професійно допомагають у процесі проживання втрати🙏🏻
Ми надаємо психологічну допомогу та підтримку повністю безкоштовно, а для того щоб її отримати- достатньо зателефонувати нам для консультації👌🏼
📞 +38 (063) 702-97-97
+38 (044) 353-67-72
+38 (096) 274-59-54.